Lietošanas noteikumi jeb distances līgums

Vispārīgie noteikumi

Paldies, ka apmeklējat mūsu mājas lapu www.ziedusala.lv!

Veicot pasūtījumus mūsu e-veikalā, Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar mūsu majās lapas un tai skaitā e-veikala lietošanas noteikumiem un tiem piekrītat. Zemāk minētie noteikumi ir izveidoti, lai nodrošinātu patīkamu iepirkšanos, uz savstarpēji saprotamiem un abpusēji godīgiem nosacījumiem. Mājas lapas īpašnieks ir SIA MAW, reģistrācijas numurs 40103658009, juridiskā adrese Smilgu iela 3, Salaspils, Salaspils novads, Latvija. Visā mājas lapā publicētā informācija ir SIA MAW privātīpašums. Jautājumu gadījumā rakstiet e-pastu uz mūsu adresi info@ziedusala.lv .

Preces raksturlielumi un cena

Mēs apņemas pārdot un piegādāt Jums preci, atbilstoši Jūsu pasūtījumam. Lai nerastos pārpratumu ir jāņem vērā sekojoši preču raksturlielumi:

  1. Ar fotoattēlu palīdzību mēs esam centušies parādīt augu pēc iespējas precīzāk, tomēr auga krāsu nianses var būt atšķirīgas, atkarīgā no tavas viedierīces monitora izšķirtspējas. Kā arī jānem vērā, ka bildei ir ilustratīva nozīme, jo katrs augs, kā jebkura dzīvā būtne, ir individuāls un atšķiras viens no otra.
  2. Pie katra auga ir norādīti tā poda diametrs, telpauga augstums kopā ar podu un auga poda augstums. Telpauga augstums var būt nedaudz lielāks par norādīto, jo tas ir augošs. Lielumi tiek norādīti centimetros.
  3. Pie katra dekoratīvā poda tiek norādīts tā diametrs un un augstums centimetros.
  4. Visas cenas tiek norādītas Eiro (EUR) valūtā, jau iekļaujot PVN.

Pasūtīšana un samaksas kārtība

Jūs veicat pasūtījumu caur mūsu mājas lapu, norādot izvēlēto preci un daudzumu. Jums ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot e-veikalā iestrādātos maksājuma rīkus, t.sk. maksājumu ar maksājuma kartēm vai apmaksājot mūsu sagatavoto un Jums uz e-pastu nosūtīto rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Piegāde

Jūsu augi vai cita Jūsu izvēlētā prece Jums tiks izsūtīta 2-4 darba dienu laikā pēc samaksas saņemšanas. Jūs varat izvēlēties saņemt augu arī mūsu tirdzniecības vietā- Līvzemes ielā 5, Salaspilī- Ziedu salonā Ziedu sala. Piegādes viedu Jums ir iespēja izvēlēties, veicot pasūtījumu. Ja tas būs iespējams piegādes laiks ar Jums tiks saskaņots. Ņemiet vērā, ka augus ir iespējams Jums piegādāt arī ar pakomāta un kurjerpasta palīdzību.

Piegādes izmaksas ir atkarīgas, no Jūsu izvēlētā piegādes veida. Tās ir norādītas, izvēloties piegādes veidu pie pasūtījuma noformēšanas. Piegādes izmaksas ir norādītas jau iekļaujot PVN.

Atteikuma tiesības

Mēs ļoti rūpīgi strādājam, lai pēc iespējas apmierinātu katra pircēja vēlmes, tomēr saprotam, ka pilnīgi visiem izdabāt nav iespējams. Tāpēc 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas Jums ir iespējams atteikties no tās. Tomēr tas attiecas tikai uz nedzīviem produktiem, piemēram, dekoratīvajiem podiem. Šis noteikums neattiecas uz telpaugiem (saskaņā ar MK noteikumu nr. 255 (Noteikumi par distances līgumu), 22.4 punkts).

Atteikties no preces Jūs varat atsūtot aizpildītu atteikuma veidlapu mums uz e-pastu info@ziedusala.lv. Atteikuma veidlapu varat saņemt atsūtot mums tā pieprasījumu uz e-pastu info@ziedusala.lv. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci pārdevējam, nogādājot to mūsu tirdzniecības vietā- Ziedu salonā Ziedu sala, Līvzemes ielā 5, Salaspilī. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ pārdevējam sedz pircējs. Pircējs preci var atgriezt, ja tā nav sabojāta. Maksa par pasūtījumu tiks atgriezta 10 dienu laikā no atgrieztās preces saņemšanas dienas. Atmaksa tiks veikta atmaksājamo summu pārskaitot uz atteikuma veidlapā norādīto kontu.

Telpaugu atgriešanas iespējas

Ja kādu iemeslu dēļ Jūs esat saņēmuši no mums nedzīvu telpaugu vai augu ar lieliem defektiem, 24h stundu laikā no auga saņemšanas brīža sazinieties ar mums. Pēc 24h pretenzijas pieņemtas netiek. Sazināties ar mums variet rakstot mums e-pastu uz adresi info@ziedusala.lv vai zvanot uz tālruni: +371 26 006 077.

Pasūtījuma atcelšanas iespējas

Veikto pasūtīju ir iespējams atcelt līdz brīdim kamēr pasūtījums nav nosūtīts pasūtītājam. Pasūtījums iespējams atcelt zvanot mums uz tālruni +371 26 006 077 un informēt par pasūtījuma atcelšanu. Gadījumā, ja mēs jau būsim noformējuši pasūtījumu piegādes pakomātu vai kurjerpasta pakalpojuma sniedzējiem, būsim tiesīgi ieturēt piegādes izmaksas. Samaksātā pirkuma vērtība tiks atmaksāta uz Jūsu norādīto konta numuru.

Strīdu izšķiršanas kārtība

Visi strīdi un domstarpības, kas varētu rasties starp līdzējiem līguma izpildes rezultātā, tiek risināti sarunu ceļā. Ja savstarpēja vienošanās netiek panākta, līdzējiem ir tiesības vērsties Latvijas Republikas tiesā normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.