Privātuma politika

Šajā privātuma politikā Jūs varat iepazīties ar savām tiesībām un saņemt informāciju par Jūsu personu datu apstrādi, kas saistīta ar SIA MAW, reģistrācijas numurs 40103658009, mājas lapu www.ziedusala.lv un ar tās palīdzību sniegtajiem pakalpojumiem mājas lapā izveidotajā e-veikalā. Personas datu pārzinis: SIA MAW, reģistrācijas numurs 40103658009, juridiskā adrese: Smilgu iela 3, Salaspils, Salaspils novads, LV-2169.

Kādu informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam tikai tādus personas datus, ko Jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot tīmeklī bāzētās anketas vai citā tiešā saziņā ar Jums.

Veicot pasūtījumu mēs apkopojam sekojošus datus:

 1. pasūtītāja vārds, uzvārds;
 2. pasūtītāja personas kods (nepieciešams rēķina nodrošināšanai);
 3. pasūtītāja telefona numurs (nepieciešams ērtai un ātrai saziņai nepieciešamības gadījumā, kā arī preces sūtīšanai ar pakomātu un kurjeru starpniecību);
 4. pasūtītāja e-pasta adrese (nepieciešams rēķinu nosūtīšanai);
 5. piegādes adrese (ja nepieciešama piegāde).

Ja preces pasūtītājs un saņēmējs ir dažādas personas nepieciešama vēl sekojoša informācija:

7. saņēmēja vārds, uzvārds;

8. saņēmēja telefona numurs (nepieciešams ērtai un ātrai saziņai nepieciešamības gadījumā, kā arī preces sūtīšanai ar pakomātu un kurjeru starpniecību).

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai

 1. sniegu Jums Jūsu pieprasītos pakalpojumus un informāciju;
 2. apstrādātu Jūsu pasūtījumu un noformētu nepieciešamos dokumentus;
 3. sniegtu Jums efektīvu klienta atbalstu;
 4. palīdzēt novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības;
 5. nosūtīt Jums informatīvus ziņojumus, ja esat nepārprotami piekrituši tādus saņemt;
 6. ievērot normatīvo aktu prasības.

Mēs varam nodot Jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvos aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērst noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, Jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

Kā mēs aizsragājam personas datus?

Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam Jūsu pasūtījuma nodrošināšanai.

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs glabājam Jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami Jūsu pasūtījuma nodrošināšanai kā arī tik ilgi, cik to prasa mūsu darbības regulējošie normatīvie akti. Jūsu personas dati, kuri tiek apstrādāti uz Jūsu piekrišanas pamata un nav nepieciešami normatīvos aktos nepieciešamajiem dokumentiem, tiek glabāti līdz Jūsu piekrišanas atcelšanai.

Kā Jūs varat piekļūt saviem personas datiem, kuri tiek apstrādāti?

Jums ir tiesības iepazīties ar personas datiem, kurus mēs apstrādājam un glabājam. Iepazīties Jūs varat sūtot mums pieparsījumu uz e-pastu: info@ziedusala.lv vai aizpildot pieprasījumu mūsu trirdzniecības vietā: Līvzemes ielā 5, Salaspilī- Ziedu salons Ziedu sala.

Kā Jūs varat atsaukt savu piekrišanu savu personas datu apstrādei?

Piekrišanu savu personas datu apstrādei Jūs varat atsaukt jebkurā laikā atsūtot pieprasījumu uz mūsu e-pastu: info@ziedusala.lv.

Sīkdatnes un to izmantošana

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko Jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā Jūsu datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai Jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šīm sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt Jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.
 • Mērķētās reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, Jūs interesē visvairāk.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facbook poga “Patīk”, YouTube video. Dažas no sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekoti līdzi Jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

Kā atteikties no sīkdatnēm?

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, Jūs varat izmantot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu. Tomēr ņemiet vērā, ja izvēlēsieties atspējot noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešām informācijas iegūšanas un lietošanas, Jūs varat izmantot bezmaksas rīkus: Your Online Choice vai YourAdChoices.